قوانین و مقررات

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بسم الله الرحمن الرحیم

1.قبل از انتخاب بسته مشاوره ای یا کارشناس مشاوره ای لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید یا حضوری به ادرس درج شده در تماس با ما مراجعه کنید.

2.مشاوره ثبتی به کسب و کار های خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران داده نخواهد شد.

3.کسب کار شما بایستی در چهارچوب قوانین اسلامی و اخلاقی باشد.

نکته : بهتر است بدانیم طبق ماده 220 قانون تجارت ،هر شرکت ایرانی که فعلا وجودداشته باشد یا در آینده تشکیل شود ( بعنوان مثال ، دو یا چند نفر مشترکا به کاری مشغول شوند) و با اشتغال به امورتجاری خود را بصورت یکی از شرکتهای مذکور در این قانون در نیاورد و مطابق مقررات مربوط به آن شرکت عمل ننماید شرکت تضامنی محسوب شده و احکام راجع به شرکتهای تضامنی در مورد آن ارجاع میگردد.دقت نمایید که سخت ترین احکام دادگاه در مورد شرکت تضامنی صادر میگردد.(مقاله ثبت شرکت امیری در مورد شرکتهای تضامنی را از دست ندهید) به محض اینکه شرکت ثبت شد باید به اداره دارایی جهت اخذ کد اقتصادی مراجعه نمود چراکه لازمه انجام امور مالیاتی،حسابداری،حسابرسی . تعیین حوزه مالیاتی و اخذ کد اقتصادی است که این مهم هم در ثبت شرکت امیری قابل انجام است.

نوشتن دیدگاه

از این که برای مطلبی از ثبت امیری نظری دارید و آن را ارسال می کنید,خوشحالیم.نظر شما پس از تایید منتشر می شود.و اگر سوالی در نظرات طرح کنید پاسخ شما سریع درج می شود.ارسال نظر بدون نیاز به ایمیل است.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید